Opis stanowiska

Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja: Cała Polska

Poszukujemy osób na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane. Jeżeli jesteś osobą ceniącą kontakt z ludźmi i dobrze odnajdujesz się w pracy w młodym zespole to stanowisko jest dla Ciebie.

Do obowiązków będzie należało:

  • Obsługa Klientów spółki,
  • Przygotowywanie oferta dla Klientów naszej spółki,
  • Realizacja wyznaczonych celów,
  • Raportowanie pracy do Dyrektora oddziału

    Od kandydatów wymagana jest;
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność współdziałania w zespole,
  • Umiejętność budowania i utrzymywania kontaktów,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Szybkość uczenia się
  • Komunikatywność

    Oferujemy:
  • Wynagrodzenie podstawowe od 2400 zł plus wysokie premie
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Darmowe szkolenia,
  • Wysokie możliwości rozwoju,
  • Przyjazną atmosferę w młodym dynamicznym zespole,
  • Prywatną opiekę medyczna - POLMED
  • OK system - dostęp do siłowni i basenów,
  • Możliwość rozwoju w strukturach naszej spółki,

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych* - przeczytaj
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji - przeczytaj