Opis stanowiska

Partner Handlowy

Lokalizacja: Cała Polska

Zostań naszym Partnerem

Nawiążemy współpracę z osobami posiadającymi własne struktury sprzedażowe, doświadczenie w sprzedaży do klienta końcowego (liderzy struktur sprzedażowych, również z sektora MLM, D2D, Telesprzedaż, konsultanci).

Jesteś zainteresowany współpracą w zakresie sprzedaży energii elektrycznej i gazu?

Jeżeli spełniasz którykolwiek z poniższych warunków:

– posiadasz gotową, zorganizowaną strukturę sprzedażową

– pracowałeś lub pracujesz jako konsultant – sprzedawca

– masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

– zawierałeś umowy z klientami indywidualnymi i biznesowymi (D2D, B2B, B2C)

– jesteś osobą komunikatywną

– cenisz sobie niezależność

dołącz do grona naszych współpracowników.

Oferujemy:

– stabilność biznesową oraz proste zasady współpracy

– najatrakcyjniejszy na rynku system prowizyjny

– szybki i częsty system rozliczeń

– samochód służbowy

– dedykowaną opiekę posprzedażową

– wsparcie marketingowe

– wsparcie sprzedaży w postaci szkoleń, konkursów i premii

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@enrexenergy.pl  wpisując w tytule maila "współpraca"

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych* - przeczytaj
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji - przeczytaj