Opis stanowiska

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Województwo: Śląskie

Lokalizacja: Katowice

Poszukujemy osób na stanowisko specjalisty ds. Obsługi Klienta w branży energetycznej.

Zakres obowiązków:

  • Bezpośrednia, telefoniczna oraz mailowa obsługa Klientów,
  • Formalna i prawna weryfikacja umów zawieranych z Klientami ,
  • Rejestrowanie pism i wniosków,
  • Obsługa dokumentacji reklamacyjnej,
  • Prowadzenie korespondencji w zakresie procesu zmiany sprzedawcy,
  • Wystawianie faktur, korekt, wezwań do zapłaty, not obciążeniowych,
  • Obsługa procesu zmiany sprzedawcy,
  • Procesowanie pism, przetwarzanie danych w systemach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Wyjaśnianie nieprawidłowości z Klientem zewnętrznym i wewnętrznym,
  • Przygotowywanie dokumentów i wniosków dla Klientów,
  • Współpraca z innymi działami firmy,
  • Przygotowanie raportów z prowadzonych czynności.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale Obsługi Klienta,
  • Mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu pism do Klientów, wniosków reklamacyjnych,
  • Mile widziana znajomość rynku energetycznego,
  • Umiejętność analizy i interpretacji pisma o charakterze formalnym,
  • Dobra znajomość środowiska MS Office,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dokładność, sumienność i proaktywność w wykonywanych obowiązkach,
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju,
  • Orientacja na cel.

Co oferujemy ?

  • Pracę w młodym zespole kreującym nowe rozwiązania w obszarze działalności firmy,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Szkolenia stanowiskowe,
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się Spółce.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych* - przeczytaj
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji - przeczytaj